Dodatki w modzie

Męska szafa na przestrzeni ostatnich kilku lat przeszła bardzo pozytywne przeobrażenie.

Męska szafa na przestrzeni ostatnich kilku lat przeszła bardzo pozytywne przeobrażenie. Zamiast jednego, wyświechtanego garnituru, zagościły tam dobrze skrojone garnitury, sportowe marynarki, smokingi, fraki, surduty. Do tego pojawiły się w niej takie rzeczy jak apaszki, które do niedawna były traktowane jako rzeczy typowo damskie a mogą doskonale zastąpić krawat do sportowej marynarki. Apaszki świetnie prezentują się na męskiej szyi, szczególnie właśnie do luźniejszego stroju.

Wśród dodatków do eleganckich męskich strojów warto również wymienić spinki, coraz częściej przypominają dobrą biżuterię, zrobione ze szlachetnych metali, zdobione są drogimi kamieniami. Spinki do koszuli czy do krawatów to po protu męska biżuteria, po którą panowie coraz odważniej sięgają. W każdej męskiej szafie nie brakuje koszul, czasem w odważnych kolorach czy wzorach, szczególnie z myślą o lecie. Do tego każdy mężczyzna ma całkiem sporą kolekcje modnych krawatów, zarówno gładkich, jak i takich odważniejszych, z wzorami.

Doceniane są przede wszystkim krawaty z jedwabiu, one nie tylko pięknie się układają ale również nie gniotą się a w dodatku materiał jest przewiewny, dzięki czemu ogólnie mężczyzna ma w nim większy komfort. Jedwabne krawaty i smokingi, to chyba najlepsze połączenie, które sprawia, że każdy Pan wygląda doskonale. Smokingi ogólnie mają taki krój, że naprawdę musiałoby trafić na szczególnie nieforemnego mężczyznę, by wyglądał w tym źle. Po prostu w smokingach mężczyźni ogólnie wyglądają dobrze, z założenia. To jest trochę tak, jak z damskimi sukienkami, kobieta naprawdę musi bardzo się postarać by w sukience wyglądać źle. Podobnie jest z mężczyzną, musi naprawdę się postarać by w smokingu wyglądać nieciekawie czy niechlujnie.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone