Modne elementy w modzie męskiej

W każdym razie z pewnością krawaty sklep to nie jest oferta szczególnie poszukiwana, już z pewnością nie przez mężczyzn.

W męskiej szafie próżno liczyć na jakieś szczególnie wielkie rewolucje. Większość panów ubrania kupuje jedynie w przypadku wyjątkowej okazji ewentualnie wtedy, gdy ich garderoba jest już tak sprana, tak zniszczona, że nie sposób w tym chodzić. Taka jest już męska natura, niewielu jest panów, którzy naprawdę by przywiązywali uwagę do tego, co na siebie zakładają. Krawaty to np. element garderoby, której mężczyźni nienawidzą najbardziej, najczęściej w męskiej szafie wisi co najwyżej jeden, dyżurny krawat i to zakładany przez głowę, bez rozwiązywania, bo nikt nie potrafił by go później zawiązać.

W każdym razie z pewnością krawaty sklep to nie jest oferta szczególnie poszukiwana, już z pewnością nie przez mężczyzn. Takich ofert z reguły szukają kobiety, które chcą kupić swojemu mężczyźnie krawat na prezent. Jest to chyba najbardziej oklepana forma prezentu, w dodatku znienawidzona przez mężczyzn, ale nadal niestety takie prezenty otrzymują. Drugim dość częstym prezentem, jaki mężczyźni otrzymują od kobiet, to spinki do mankietów, jest to równie niepraktyczny prezent, jak krawaty. Mężczyźni z reguły bardziej by się ucieszyli z nowej wędki, czy nowych narzędzi niż z takich przedmiotów jak krawaty, spinki czy skarpety.

Zadziwiające jest to, jak mało kreatywne są kobiety w kwestii prezentów dla mężczyzn. Prezenty w końcu powinny sprawiać przyjemność a nie byś sposobem na wytykanie mężczyznom ich niedoskonałości. Więc drogie panie, następnym razem lepiej kupić kolejny kufel do kolekcji, upragnioną wędkę, czy grę na PlayStation niż kolejne pary skarpet, nową koszulę czy krawat. Chociaż raz dajmy panom coś, co im faktycznie sprawi przyjemność. Wasz mężczyzna będzie tak zaskoczony, że przez miesiąc bez przypominania będzie wynosił śmieci.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone