Utrwal Najpiękniejsze Chwile

Uwiecznienie ważnej chwili w życiu, to dla nas coraz częściej ważny element każdej uroczystości, zwłaszcza ślubu.

Uwiecznienie ważnej chwili w życiu, to dla nas coraz częściej ważny element każdej uroczystości, zwłaszcza ślubu. Dlatego wybranie kamerzysty czy fotografa coraz częściej przypomina polowanie. Najpierw przepytujemy znajomych, a wszystkie opinie weryfikujemy oglądając zdjęcia. Jeżeli wśród znajomych nie zdobędziemy odpowiednio satysfakcjonujących informacji, przeczesujemy internet. Po pierwsze szukając docelowo oferty typu wideofilmowanie, po drugie na różnych tematycznych forach szukamy informacji o sprawdzonych fotografach. Dlaczego ten stres? Chyba każdy to rozumie, zdjęcia ślubne można zrobić tylko raz.

Podobnie tylko raz można zrobić film z wesela. To dlatego, nasze poszukiwania w tym względzie są aż tak dokładne. Zależy nam na tym, by jedno i drugie zrobiła osoba, która faktycznie jest w tym dobra. Kamerzysta, to nie tylko, ktoś kto nosi kamerę i filmuje, to musi być przede wszystkim osoba, która doskonale wie, co warto nagrywać, a co można sobie odpuścić. To ktoś, kto potrafi to później zebrać w ładną całość, tak by film był ponad wszelką wątpliwość, doskonały.  Podobnie jest z fotografem, chcemy by nasza sesja zdjęciowa była ciekawa, by była niepowtarzalna. Przecież nie chodzi tu jedynie o to, by nasze zdjęcia był idealnie poprawione przez programy do korygowania zdjęć.

Przede wszystkim nam chodzi by były pamiątką tego wyjątkowego dla nas dnia. Sprawą mniej ważną jest, czy będziemy na tych zdjęciach ładniejsi niż w rzeczywistości, chodzi raczej o to, by były wyjątkowe, jak ta chwila, którą mają upamiętniać. To wszystko sprawia, że nie zadowoli nas fotografia ślubna, na której zostaniemy sztywno ustawieni, jak wielu przed nami, na wyblakłym tle. Zależy nam raczej na tym, by zdjęcia był zaskakujące, nawet w niespotykanych pozach. Tak, byśmy przy ich robieniu, dobrze się bawili, tak, by później również, było co wspominać.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone