Biustonosze push up

Eksponowanie biustu to ważna sprawa dla każdej kobiety. Umożliwiają to piękne biustonosze.

Eksponowanie biustu to ważna sprawa dla każdej kobiety. Umożliwiają to piękne biustonosze. Kobietom o mniejszych piersiach pomocą służą biustonosze push up. W swojej ofercie mają go praktycznie wszyscy producenci.

Biustonosze push-up unoszą biust do góry dzięki swojej konstrukcji. Tajną bronią, w jaką mogą zostać wzbogacone, jest wewnętrzna kieszonka, w którą można włożyć załączoną do kompletu poduszeczkę, dzięki czemu biust będzie wydawał się o rozmiar większy. Ten rodzaj biustonosza sprawia, że panie czują się pewnie i chętnie zakładają na górę przylegające do ciała bluzki albo prześwitujące koszulki, które pokazują urodę biustonosza.

Staniki push up nie są produkowane w dużych rozmiarach (maksymalnie do miseczki D), jako że do dużych piersi przeznaczone są biustonosze miękkie lub pół usztywniane. Biustonosze push up mogą być gładkie lub misternie zdobione. Przykładem biustonosza push up tego drugiego rodzaju jest model Mamba firmy Nessa. Ten stanik dobrze utrzymuje biust, a przy okazji jest przepięknie zdobiony. W tego rodzaju biustonoszach ramiączka są zwykle cienkie, a nierzadko mogą też być odpinane.

Oczywiście także w przypadku stanika push up przydatnego przede wszystkim dla pań szczupłej budowy należy pamiętać o dokładnym wymierzeniu się i porównaniu swoich wymiarów z tabelą podawaną przez producenta.  W ten sposób uniknie się dość częstych problemów, takich jak na przykład zbyt szeroki obwód, którego efektem jest niepodtrzymywanie piersi, albo spłaszczająca miseczka. Dobrze dobrany biustonosz push up będzie prezentował się zachwycająco i będzie dawał poczucie komfortu. Równie istotne jest to, aby stanik został wykonany z wysokiej jakości tkanin, dzięki czemu nie tylko będzie się go przyjemnie nosić, ale także nawet po wielu praniach będzie zachowywał swoje właściwości kolorystyczne jak również oryginalny kształt.

Biustonosze push up cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Polek z mniejszym biustem. Jeśli do tej pory używałaś zwykłych staników, to pora spróbować jak push up może zmienić wygląd Twojego dekoltu

© 2018 – 2019, katarzyna1. Wszelkie prawa zastrzeżone