Markowe sukienki

Każdego lata ulice miast zapełniają się kobietami w pięknych, kolorowych sukienkach różnej długości.

Każdego lata ulice miast zapełniają się kobietami w pięknych, kolorowych sukienkach różnej długości. Wtedy modne jest praktycznie wszystko, pod warunkiem, że jest to kolorowe, wzorzyste i zwiewne. Sukienki na lato są chyba najładniejsze, znacznie przyjemniej się je ogląda niż suknie wieczorowe, które najczęściej są jednokolorowe, ozdobione bardzo oszczędnie. Sukienki mają jeszcze tą dodatkową zaletę, że nie ma kobiety, która by w sukience wyglądała źle. Kobieta może nieciekawie wyglądać w źle skrojonych spodniach, w zbyt obcisłej bluzce, w zbyt krótkiej mini ale nie ma kobiety, która wyglądała by źle w letniej sukience.

Modne sukienki w lecie to przede wszystkim takie, które są zwiewne, w ciepłych kolorach. Suknie w kolorowe kwiaty, to w tym sezonie absolutny hit, bez względu na fason, dlatego warto odświeżyć sukienki, które mamy w szafach, nawet jeżeli przeleżały one tam kilka sezonów. Najmodniejsze są te, w których wyraźnie zaznaczony jest stanik, wszelkie cięcia pod biustem, czy wręcz góra obszyta jak stanik, to w tym roku będzie królować na naszych ulicach. Zresztą taki krój ma tą zaletę, że sprawia, że podkreślony zostaje największy kobiecy atut, a zatuszowane są np zbyt obfite biodra czy uda. Jednak takiego kroju nie poleca się paniom, które mają zbyt wystający brzuch.

Zakładając sukienkę wyraźnie ciętą pod biustem, sprawią, ze ich już i tak widoczny brzuch, będzie jeszcze bardziej widoczny, a przecież nie ma nic gorszego niż to, gdy ktoś pyta kobietę, czy jest w ciąży, gdy po prostu nie radzi sobie ona z fałdkami na brzuchu. Kupno sukni, która będzie miała kształt klepsydry lub szycie sukienek  na miarę, w tym wypadku będzie lepszym rozwiązaniem. Tu sprawdzi się prosta sukienka, która będzie miała kształt ołówka, ewentualnie bombka, która będzie u góry rozkloszowana a na dole zwężona, o taki krój mogą się jednak pokusić te panie, które mają długie, smukłe nogi.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone