Partnerzy

Lekarze Specjaliści

Wybierając gabinet lekarski, pragniemy zawsze znaleźć lekarza z dużą wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Tego typu specjalistów w Krakowie zapewnia Centrum Diagnostyczno-Lecznicze TopMedyk. Przyjmują tam lekarze specjaliści z Krakowskich szpitali, specjalizujący się w endokrynologii, urologii, kardiologii, immunologii, onkologii, nefrologii, pediatrii, radiologii, ultrasonografii i wielu innych specjalizacjach. Wybierając gabinety lekarskie TopMedyk, spotkasz się z miłą i profesjonalną obsługą, oraz odpowiednim podejściem do dużych i małych pacjentów.

apartamenty Kraków

Planujesz pobyt w Krakowie?, chcesz przyjechać do tego miasta z rodziną lub przyjaciółmi na tydzień lub dwa?. Zarezerwuj odpowiednio wcześniej apartament pod wynajem na tą okoliczność. Luxury Apartments to firma od wielu lat oferująca bardzo luksusowe apartamenty pod wynajem. W jej ofercie znajdziesz zarówno małe jak i duże apartamenty komfortowo i elegancko wyposażone. Apartamenty znajdują się w 3 bardzo atrakcyjnych lokalizacjach starego Krakowa, i oddalone są zaledwie o kilka minut drogi od Rynku Głównego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź pełną ofertę apartamentów pod wynajem, dostępnych w Luxury Apartments.

lekarz urolog

Badania profilaktyczne USG , to jedna z najskuteczniejszych metod wczesnego wykrycia choroby. Postawiona w oparciu o nie diagnoza, często pomaga w procesie wczesnego wykrycia choroby i jej odpowiedniego leczenia. Doktor Michał Wolnicki to wybitny specjalista w dziedzinie urologii i chirurgii dziecięcej, u którego możesz przeprowadzić odpowiednie badania diagnostyczne w kierunku chorób układu moczowego i rozrodczego, takich jak wnętrostwo, spodziectwo, stulejka itp.