Co nosić na lato

Moda letnia to właściwie kwestia naszej kreatywności, liczy się tu przede wszystkim nasza pomysłowość oraz ciekawe barwy stroju.

Moda letnia to właściwie kwestia naszej kreatywności, liczy się tu przede wszystkim nasza pomysłowość oraz ciekawe barwy stroju. Absolutnym hitem jest róż, który aktualnie nie jest już tylko zarezerwowany dla małych dziewczynek. Stał się kolorem uniwersalnym, jak wcześniej czerń. Ubrania w tych kolorach mogą nosić zarówno panie, jak i panowie, chociaż tym drugim pewnie będzie trudniej się przełamać, żeby coś takiego na siebie założyć. Osoby, które nie lubią różu, mają do dyspozycji wiele innych kolorów, głównie jednak modne są takie, dosyć intensywne, tzw żarówki. Przede wszystkim sukienki i dodatki w takich kolorach są na czasie. Modne fasony sukienek, to kroje proste, bez szczególnych udziwnień. Jedynym urozmaiceniem jest tu dość chętnie używana koronka w równie oryginalnych, jaskrawych kolorach. Gdy wolimy sukienki bardziej urozmaicone, warto wybierać takie w wyraźne, wzory kwiatowe. Motywy kwiatowe znowu są jak najbardziej modne, zresztą w różnych odsłonach tak naprawdę modne był zawsze.

Bardzo modne są w te lato podkoszulki z ciekawymi nadrukami. Chodzi o koszulki luźne, swobodnie spływające po sylwetce, czasem zsuwające się z ramienia. Im ciekawszy nadruk, tym lepiej. Byle by nie były to koszulki ciasno opinające ciało, w tym sezonie nie jest to trendy. Ogólnie stawia się na kobiecość ale podawaną w sposób subtelny. Do koszulek zakładamy ulubione dżinsy jednak w tym roku już nie są to rurki czy leginsy, lepiej wybrać spodnie z prostymi nogawkami, nie przylegające zbyt ściśle do ciała.

W kwestii dodatków niewiele się zmieniło, wciąż są modne w dużej ilości, kolorowe. Do łask jednak wracają kapelusze, słomiane i bawełniane stylizowane na lata dwudzieste. Im bardziej kapelusz wygląda jak nakrycie głowy amerykańskiego gangstera z lat dwudziestych, tym lepiej. Ogólnie wszelkie plecionki są modne, również plecione torby, paski, buty z takimi motywami. Na chłodniejsze dni warto przygotować sobie sweter z grubym ściegiem, tu również warto wybierać takie z elementami plecionek czy po prostu z bardzo grubej wełny, tak by ścieg był wyraźny. Modne są również wdzianka z dużymi oczkami, luźne, spadające z ramion, najlepiej, gdy dodatkowo są długie na tyle, by mogły robić za tuniki. Ogólnie moda letnia daje duża swobodę w doborze stroju, ważne, by nie było to sztywne i nudne. Nie można zapominać również o tym, że bez względu na to, co zakładamy, musimy się w tym dobrze czuć.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone