Suknia na wyjątkową okazję

Suknie studniówkowe kiedyś był w tradycyjnych kolorach, bil, granat lub czerń, obecnie coraz częściej jest to rewia barw

W przypadku ważnych uroczystości dla kobiet najważniejsze staje się dobranie odpowiedniej kreacji. Musi być ona nie tylko modna ale musi również idealnie pasować do sylwetki i podkreślać wszystkie jej atuty, tuszując ewentualne niedoskonałości. To ostatnie jest chyba zresztą najważniejsze. Suknie Kraków to bogata oferta przeróżnych kreacji, studniówkowych, ślubnych, dziennych, jak również wieczorowych. Tu liczy się przede wszystkim nasze poczucie smaku i to na jaką okoliczność potrzebujemy sukni.

W przypadku sylwetek, które nie są typowe, w ofercie są przeróbki krawieckie, to często jedyny sposób na to, by wyglądać olśniewająco. W każdym razie oczywiście innych sukien szukamy na studniówkę, innych na wieczorowe wyjście a jeszcze innych na ślub. Suknie studniówkowe kiedyś był w tradycyjnych kolorach, bil, granat lub czerń, obecnie coraz częściej jest to rewia barw, tradycja po wili zostaje odrzucona na bok. Trochę szkoda, ale w każdym razie dzięki temu sale balowe na studniówkach wyglądają zdecydowanie bardziej barwnie niż dotychczas. Suknie studniówkowe coraz częściej mają również zdecydowanie bardziej odważne fasony, podobnie jak tradycyjne barwy, w niepamięć odeszła również skromność takich kreacji. Sukienki w barwie ognistej czerwieni, bardzo frywolnie wycięte, to obecnie na studniówkach swoista norma.

Jedynie suknie ślubne wciąż są blisko tradycji, jedynie one są wciąż białe, długie, mało która panna młoda decyduje się na większą ekstrawagancje. Więcej znaczy tu fakt, by suknia ślubna była odpowiednio bogato i modnie zdobiona, z trenem i welonem. Im bardziej efektowna, tym lepiej ale w przeciwieństwie do sukni studniówkowych, suknia ślubna jednak musi mieć wiele z dawnej skromności. Tu wciąż nie może być to kreacja zbyt wyzywająca, wciąż musi mieć tą odrobinę niewinności, słodyczy.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone