Markowa odzież

Chyba nie ma kobiety, która by nie lubiła przeglądać katalogów z ubraniami.

Chyba nie ma kobiety, która by nie lubiła przeglądać katalogów z ubraniami. Moda jest czymś co nie każdy śledzi na bieżąco, czasem nawet ubieramy się sprzecznie z jej kanonami jednak, każdy lubi popatrzeć na markową odzież w katalogach czy też na pokazach mody. Najlepsze pokazy mody to oczywiście takie, znanych projektantów, jednak tylko nieliczni mają szczęście oglądać je na żywo. Zwykły śmiertelnik musi zadowolić się transmisją telewizyjną lub skrótami pokazywanymi w różnych programach o modzie.

Ogólnie najciekawsze jest to, że tak naprawdę najlepsi projektanci mody kobiecej, to mężczyźni. Kobiety oczywiście są również znanymi projektantkami mody zarówno kobiecej, jak również męskiej ale znamienne jest to, że to w kreacjach stworzonych przez mężczyzn kobiety wyglądają najkorzystniej, elegancko, seksownie, czy po prostu dobrze. Ogólnie chyba również najlepsi styliści to mężczyźni. Wielu mężczyzn i to nie wcale taki, którzy mają odmienną orientacje, najlepiej potrafią doradzić kobiecie jak powinna się ubierać, w jakich kolorach wygląda najkorzystniej. Może budzić to nie małe zdziwienie wśród osób, które propagują pogląd, że mężczyzna nie potrafi nawet sam siebie dobrze ubrać.

Może więc panie powinny częściej słuchać swoich partnerów zamiast koleżanek? Markowa odzież, znanych projektantów, nic nam nie da, gdy jest źle dobrana kolorystycznie, gdy nie wyglądamy w niej zbyt korzystnie, gdy źle jest dobrana pod względem rozmiaru. Dlatego, gdy sami nie potrafimy sobie dobrać stroju, warto iść za radą osób bardziej zorientowanych, nawet, gdy to jest nasz partner ale wtedy nie można się obrażać, gdy powie, że w czymś wyglądamy po prostu grubo lub, że nie wyglądamy w tym dosyć dobrze, coś jest nie twarzowe itp. Krytyka jest najlepszym wyrazem sympatii w tym wypadku.

© 2018 – 2019, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone